MULTITAP BAR Z PIWEM KRAFTOWYM

Szeroki wybór polskich piw kraftowych, w tym nasze własne piwa "Uwaga", dostępne tylko u nas. Transmisje sportowe, gry, dobra muzyka, jedzenie i dużo miejsca w przytulnym wnętrzu. Zapraszamy!

Nasze lokalizacje:

Fabryka Norblina

Nasz pierwszy i największy lokal w tętniącej życiem Fabryce Norblina na warszawskiej woli. Oferujemy duży wybór piw i alkoholi, transmisje sportowe, i salkę VIP na wynajem.

KEN 18

Przytulny lokal na warszawskim Ursynowie, transmisje sportowe, galeria sztuki i świeże piwo z nalewaka, w tym nasze własne. Zapraszamy!

Te piwa znajdziecie tylko u nas!

Nasze autorskie piwa "Uwaga" są zawsze dostępne u nas na kranie. Warzymy je z sercem na warszawskim Wilanowie. Postawiliśmy na piwne klasyki czyli - Pils, Pszeniczne i IPA, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wpadajcie i dawajcie znać jak wam smakują!

PLANOWANE TRANSMISJE SPORTOWE:

EURO 2024!

UWAGA! W obu lokalach "Uwaga Piwo" codziennie transmitujemy na żywo rozgrywki UEFA EURO 2024. W DNIACH: 9.07, 10.07, 14.07 W OBU LOKALACH NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI STOLIKÓW. Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia!

Na wynajem w dni, w które nie przyjmujemy rezerwacji jest dostępna na wyłączność nasza salka VIP za opłatą 1000 zł. Salka mieści do 25 osób, do dyspozycji jest telewizor z transmisją EURO 2024 - tylko w lokalu w Fabryce Norblina.


Studio Foot Truck Tv u nas w barze!

Zaczęło się od Mistrzostw Świata 2022, kiedy chłopaki z Foot Trucka zakochali się w przestrzeni i koncepcie Uwaga Piwo. Zorganizowaliśmy wtedy razem transmisje Mistrzostw Świata i tak nam się spodobało, że parę miesięcy później znów zbudowali u nas swoje studio live na Ligę Mistrzów. Myślimy, że na tym nie koniec i prędzej czy później znów u nas zagoszczą. Śledźcie nasze konta na social mediach i nie przegapcie następnego wspólnego eventu!

"Decorated with bits of machinery, and featuring a more uniform color palette, a side room offers more privacy. Mostly, though, Uwaga succeeds because it feels like a standalone pub. When inside, never do you feel that you are in one of Warsaw’s major hubs – instead, it feels personal.

As for the drinks, there’s little we can say other than that they hit the spot. As devoted followers of Poland’s craft revolution, this place does a pretty grand job of representing the cutting edge breweries that have transformed the country – and cost-wise, the price tags aren’t bad at all."

Warsaw Insider
Szukaj
×
Proszę czekać...

Manager Kreatora Stron WWW

Zaloguj się do swojej strony


System właśnie wysłał wiadomość email z jednorazowym kodem PIN, proszę też sprawdzić folder SPAM. Wpisz swój jednorazowy kod PIN, aby się zalogować


Powrót

Zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika i hasła FTP:


Powrót

Zaloguj się adresem e-mail. Wpisz swój adres e-mail, system wyśle tam jednorazowy kod dostępu


Masz już kod PIN?